travel žurnál travel žurnál
menu
 
 
 
 
 
 
travel Žurnál
 
     

Osobnosti

     
     
Travel Žurnál
Osobnosti
Najkrajšie na cestovaní sú návraty domov! Pre mňa to znamená Slovensko a ešte presnejšie Bratislavu. S obľubou hovorievam, že najkrajšie mesto je to, v ktorom žijete a hneď potom Bratislava. Staré mesto s rušnými a útulnými uličkami, nábrežie Dunaja, Bratislavský hrad, lesoparky na Kolibe a v Karlovke, cyklotrasy, paneláková Petržalka, historický Devín a ďalšie miesta, ktoré ma dokážu vždy nabiť pozitívnou energiou.

Pre telo i dušu

Evelyn
Evelyn sexi a v pohode - skalnejší fanúšikovia ju poznajú zo stand-upov už päť rokov. No boom prišiel hlavne vďaka chorvátskym kunám. Rozpačité diskusie o tom, či je fakt taká dobrá alebo taká „prostá“ zaplavili internet. Až tak, že som si ju všimla i ja. Po úmorných snahách sme sa konečne stretli. Okruh známych sa mi rozšíril o jednu fajn a normálnu babu ...

Adam Žampa
Adam Žampa - kľúčom k úspechu je zodpovedná príprava. Momentálne žne úspechy na Novom Zélande. Najčastejšie sa však jeho meno skloňuje v súvislosti so zimnými olympijskými hrami v Soči, kde v disciplíne superkombinácia skončil piaty a v slalome šiesty. Porozprával nám o svojich plánoch na najbližšie týždne, lyžiarskej vášni, fanúšikoch a živote vrcholového športovca.

Travel Žurnál - internetový magazín pre cestovanie a plánovanie dovolenky


© 2014 Travel žurnál, a.r.r. Reny