travel žurnál travel žurnál
menu
 
 
 
 
 
 
travel Žurnál
 
     

Eventy, podujatia

     
     
Travel Žurnál
Eventy
Najkrajšie na cestovaní sú návraty domov! Pre mňa to znamená Slovensko a ešte presnejšie Bratislavu. S obľubou hovorievam, že najkrajšie mesto je to, v ktorom žijete a hneď potom Bratislava. Staré mesto s rušnými a útulnými uličkami, nábrežie Dunaja, Bratislavský hrad, lesoparky na Kolibe a v Karlovke, cyklotrasy, paneláková Petržalka, historický Devín a ďalšie miesta, ktoré ma dokážu vždy nabiť pozitívnou energiou.

Podujatia

Bratislava vianočná
Vianočná Bratislava - Sviatočnú atmosféru Bratislavy dotvára množstvo kultúrnych podujatí v čase adventu, Vianoc aj príchodu Nového roka. Z desiatok koncertov, vystúpení či diskusií, ktoré sa v hlavnom meste konajú počas decembra si určite vyberiete niečo, čo vám pomôže zabudnúť na predvianočný stres, užiť si sviatky pokoja aj osláviť Nový rok.

Last minute Oktoberfest
Oktoberfest na zdravie! - ak radi trávite dovolenky a chvíle voľna netradične, mohla by Vás zaujímať udalosť, ktorú ročne navštívi cca šesť miliónov ľudí. Trvá 18 dní a je to vskutku masová akcia. Nič pre antropofobikov. Tradícia pivového festivalu siaha do 12. októbra 1810, korunný princ Ľudovít sa vtedy oženil a na počesť tejto udalosti bola usporiadaná slávnosť.

Ostrava
Colours of Ostrava - V polovici leta som pochopila, že svoj záväzok – ísť k moru, presne takému, akému som sa už roky bránila, tzn. more, pláž, knižka a sladké ničnerobenie – nemám šancu dodržať. A skôr, než som sa stihla zamyslieť nad náhradnými alternatívami, prišli za mnou kamarátky, že ideme na Colours of Ostrava (CoO). Oznámili mi to ako hotovú vec. Týždeň pred termínom.

Event
Pohodová Pohoda 2014 - Druhý júlový víkend. Jediný priestor, kde nemám v diári ani čiarku. Žiadne meetingy, stresy,... Namiesto toho mám doma zožmolený program, z ktorého som síce nevidela ani polovicu všetkého popodčiarkovaného, no aj tak som spokojná. Som jedna z tých, ktorí milujú Pohodu. Proste tuctová. Takže kto čaká hejterské posty, výnimočne si nepríde na svoje ...

Travel Žurnál - internetový magazín pre cestovanie a plánovanie dovolenky


© 2014 Travel žurnál, a.r.r. Reny