travel žurnál travel žurnál
menu
 
 
 
 
 
 
travel Žurnál
 
     

Zdravie

     
     
Travel Žurnál
Zdravie
Najkrajšie na cestovaní sú návraty domov! Pre mňa to znamená Slovensko a ešte presnejšie Bratislavu. S obľubou hovorievam, že najkrajšie mesto je to, v ktorom žijete a hneď potom Bratislava. Staré mesto s rušnými a útulnými uličkami, nábrežie Dunaja, Bratislavský hrad, lesoparky na Kolibe a v Karlovke, cyklotrasy, paneláková Petržalka, historický Devín a ďalšie miesta, ktoré ma dokážu vždy nabiť pozitívnou energiou.

Pre telo i dušu

Domáce prírodne lieky
Domáce prírodne lieky na zimu - Ochoreli ste? Vyskúšajte nahradiť bežné lieky prírodnými receptami. Mnohí z nás bežné zimné ochorenia, akými je nádcha, ľahšia chrípka, tečúci nos, boľavé hrdlo, kašeľ, ale aj tráviace ťažkosti liečia voľne predajnými liekmi. Niekedy je však lepšie nechať to na prírodu. Tipy na tradičné aj menej tradičné prírodné lieky vám zaručene pomôžu.

Žítková
Cestovanie za bohyňami - Žítková je kraj, kde vám bude srdce pišťať. A myslím to naozaj vážne. Hovorím to iba na miestach, ktoré keď prvýkrát navštívite, tak jednoducho viete, že toto áno a nič viac k tomu dodávať netreba. Kopanice v Bielych Karpatoch majú napínavý príbeh. Starý príbeh, ktorý ma prilákal na československé pohraničie. A podľahla som, priznávam.

Travel Žurnál - internetový magazín pre cestovanie a plánovanie dovolenky


© 2014 Travel žurnál, a.r.r. Reny